Call of Duty: Mobile’ın Trailer’ı Çıktı

Call of Duty: Mobile’ın Trailer’ı Çıktı

Uzun süredir heyecan ve merakla beklenen Call of Duty: Mobile’a dair görüntüler ortaya çıktı. Görüntüleri görmek bizi yeterince heyecanlandırmakla beraber oyuna dair umutlandırdı.

Mobil oyun piyasasının her geçen gün daha da kızışmasının ardından kollarını sıvayan Call of Duty, karşımıza efsane bir oyunla çıkacak gibi gözüküyor. Yayınlanan fragman ile beraber oyunun çıkış tarihi de kesinleşmiş oldu. Call of Duty serisinin yeni gözde mobil oyunu, 1 Ekim 2019 tarihinde bizler ile buluşacak.

Oyunun içerisinde özellikle Call of Duty hayranlarının çok sevdiği Modern Warfare ve Black Ops oyunlarına ait haritalar, silahlar, modlar ve karakterler bulunacak. Ayrıca oyunun rakiplerinden geri kalmaması adına oyuna Battle Royale Modu da konulmuş durumda.

İşte fragmanımız;

Ayrıca oyunun dağıtımcısı olan Activision’dan Chris Plummer oyunla ilgili şu sözleri söyledi:

“Birinci şahıs aksiyon deneyimini Call of Duty imzası ve deneyimiyle sizlerin önünüze sunuyoruz. Crash ve Crossfire gibi Modern Warfare haritalarını, Nuketown ve Hijacked gibi Black Ops haritalarını ve daha fazlasını bir araya getirerek bazı efsaneleşmiş özellikleri tek bir çatı altında sizlere sunuyoruz. Yaptığımız testler ve aldığımız geri bildirimler oyunu ve oyun deneyimini geliştirmemize ve 1 Ekim’de sizlere sunmamıza yardımcı oldu.”

Açıkçası sizi bilemiyoruz fakat, biz oyun için çok heyecanlıyız. Çünkü fragmandan anladığımız kadarıyla bizi bekleyen büyük bir görsel şölen var. Oyun içi mekaniklerden de pek kuşkumuz yok. Haliyle ortaya kaliteli bir oyun çıkması muhtemel. Fakat son sözü zaman söyleyecek.

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.