Euro Truck Simulator 2’nin Yeni Modunda İstanbul ve Edirne Var

Euro Truck Simulator 2’nin Yeni Modunda İstanbul ve Edirne Var

SCS Software’ın geliştirdiği en başarılı oyunlardan biri olan Euro Truck Simulator 2’nin “Road to the Black Sea” isimli ek paketi ile ilgili çok güzel detaylar ortaya çıktı. Oyuna Türkiye’nin de dahil olacağı bu ek paketle ilgili bazı görüntüler paylaşan SCS Software, İstanbul’un oyundaki en geniş şehir olacağını açıkladı.

2012 yılında piyasa sürülmesine, haliyle 6 yıldır var olmasına rağmen hala pek çok oyuncu tarafından aktif olarak oynanan ETS2, hala oyuncular arasında oldukça populer. ETS2, aynı zamanda Türk oyuncular tarafından da çok sevilip oynanılan bir oyun haline geldi.

SCS Software, oyunun ilk üretildiği tarihten itibaren her zaman oyununa yeterli desteği sağladı. Akabinde birden fazla ek içerik paketleri ile oyuncuların oyunlarına olan ilgisini canlı tutmayı da başardı. Sadece, oyunun ilk halindeki haritanın büyüklüğü ile bizi bekleyen ”Road to the Black Sea” eklentisi ile beraber güncellenecek olan haritanın arasındaki büyüklük farkı bunu kanıtlar nitelikte.

Yapılan açıklamalar İstanbul’un, oyundaki en büyük şehir olacağını ortaya koyuyor. İşte o açıklama;

“Kültürle, endüstriyle ve tarihle dolmuş şehirlerden, küçük köylerine; Türkiye’nin Trakya bölgesi Avrupa’nın en büyük nüfusa sahip ve oyunlarımızdaki en geniş şehir olacak olan İstanbul’a açılan kapı. Şehirlerde dolaşırken, geçmiş ve günümüz yapısının kaynaştığını ve yükselen modern apartmanların yanında tarihi yerlere de rastlayabilirsiniz.”

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.