Football Manager 2020’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Football Manager 2020’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Futbol oyunlarını sevenlerin günlerdir beklediği haber sonunda geldi. SEGA ve Sports Interactive, Football Manager 2020’nin ve oyunun Touch sürümünün PC ve Mac platformu için 19 Kasım’da çıkış yapacağını duyurdu.

Football Manager, yine gümbür gümbür geliyor. Efsanevi menajerlik oyunun yeni versiyonu olan Football Manager 2020, 19 Kasım tarihinde PC ve Mac platformları için piyasaya çıkacak. Kullanıcılar bu tarih itibarıyla ister dijital oyun mağazalarından isterse fiziksel mağazalardan oyunu elde edebilecekler.

Hatırlatmakta fayda var ki; Football Manager’ın bir önceki oyunu olan FM 2019, efsane serinin bugüne kadarki en çok satan ve en çok oynanan oyunu olmuştu. Football Manager 2020’nin bu sayılara ne kadar yaklaşacağını veya geçip geçmeyeceğini açıkcası merakla bekliyoruz; ancak oyunun arkasındaki iki şirket SEGA ve Sports Interactive’in anlattıklarına göre bu pek mümkün bir durum. Keza yeni versiyonun oyunculara çok daha gerçekçi bir menajerlik deneyimi sunacağını iddia ediyorlar.

Oyuncu gelişimi ve kulüp kimliği, Football Manager 2020’de ana odak noktası olacak ve menajerler her ikisinde de daha fazla kontrole sahip olacak. Ek olarak, maç içi grafiklerinin yanı sıra personel rollerinde de iyileştirmeler göreceğiz. Planlama ve geliştirmeye önem veren oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak gibi görünen FM20, bugüne kadarki en kapsamlı Football Manager oyunu olacak.

Artık geriye sadece 19 Kasımı beklemek kalıyor.

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.