NBA 2K20’de Idris Elba Surprizi

NBA 2K20’de Idris Elba Surprizi

Gamescom 2019  fuarı ile birlikte beklemekte olduğumuz oyunlardan şaşırtıcı detaylar gelmeye devam ediyor. NBA 2K serisinin son beklenen oyunu olan 2K20‘de bundan nasibini alanlar arasında. Keza NBA 2K20‘nin hikaye modu hakkında, oldukça bilgi veren bir fragman yayınlandı.

Hikaye sırasında etrafımızda bulunacak olan karakterlerin yanı sıra, serinin hikaye modunun geliştiği yadsınamaz bir gerçek halini almış durumda. Hikaye modları günümüzde hiç beklemediğimiz alanlarda da çıkmaya başlasa da bu NBA 2K serisi için yeni bir şey değil. Bu oyun da hali hazırda daha derin bir hikaye anlatımıyla karşımıza çıkabilir. Yine basketbol yıldızı olmak isteyen bir gencin hayatını anlatan oyunda Idris Elba, LeBron James, Rosario Dawson ve Thomas Middleditch gibi önemli isimler kahramanımıza eşlik ederken, oyundan alacağımız zevki de arttıracaktır.

İşte Idris Elba’lı fragmanımız;

Özellikle Idris Elba‘nın oyunda koçumuz olarak bize eşlik edecek olması, oyuncuyu sinema filmlerinden takip edenlerin hoşuna gidecektir. Bu sene NBA’in süper starlarından farklı isimlerle de anlaşmayı ihmal etmeyen 2K ekibi hikaye modu ile beraber oyunun diğer modlarına da bazı dokunuşlar yapacak. Sokak basketbolunu yeni oyuna da entegre eden yapımcılar, bu sene bizleri şaşırtabilir.

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.