Resident Evil 8 mi geliyor?

Resident Evil 8 mi geliyor?

Capcom geçtiğimiz günlerde açtığı bir site ile oyunculara adeta Resident Evil duyurusu yaptı. Capcom’un açtığı site şimdilik bir teaser site. Sitede oyunun kod adı ve muhtemelen oyunun duyuru videosuna ait bir geri sayımı yer alıyor.

Açılan sitede oyunun adı açık bir şekilde Resident Evil olarak geçmiyor ancak oyunun ismi dışında ki her şey Resident Evil gibi duruyor. Oyuncu camiası da oyun basını da her ne kadar sitede oyunun adı geçmese de bunun bir Resident Evil oyunu olduğu konusunda hem fikir. Açılan sitede duyurulan oyunun ismi ise Project Resistance. Herkese bu oyunun Resident Evil 8 olduğunu düşündüren şey ise Project Resistance yazısında ki RE harflerinin kırmızı olarak vurgulanmış olması.

Tokyo Game Show 2019‘da yer alacak olan oyunun ilk bilgileri ve videosu ise 9 Eylül’de yayınlanacak. Özellikle Resident Evil serisinin hayranlarının büyük heyecanla beklediği oyun umarız bir remake, yan oyun yada daha kötüsü mobil oyun çıkmaz. Capcomun açtığı siteye ise şu linkten ulaşabilirsiniz

Yazar ayisakal

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.