My Teen Romantic Comedy SNAFU 3. Sezon Duyuruldu.

My Teen Romantic Comedy SNAFU 3. Sezon Duyuruldu.

Romantik komedi anime My Teen Romantic Comedy SNAFU’nun 3. Sezonu geliyor!

Hayranlar hevesle “My Teen Romantic Comedy SNAFU” olarak da bilinen “Oregairu“yu bekliyor. Şov, Brain’in Base Studio’su tarafından tüm zamanların en çok izlenen animelerindan biri.

Genç Romantik Komedi SNAFU “Oregairu” Hachiman Hikigaya adında genç bir çocuğun hikayesi.Animeden biraz söz etmek gerekirse: karakterimiz Soubu Lisesi öğrencisi ve yalnız kalmaktan hoşlanıyor. Kendisine yardım etmek isteyen hocası, onu okulun hizmet kulübüne katıyor. Hachi, kulüpte güzel bir kız ile arkadaş oluyor. Öğretmen, insanlara yardımcı olmaları için her ikisine de görev veriyor.

Animenin 2. Sezonu 2015 yılında piyasaya sürüldü ve büyük bir ilgiyle karşılandı. Stüdyonun yapımcısı bir zamanlar “Oregairu” nun mirasının çok büyük bir parçası olduğunu ve kesinlikle My Teen Romantic Comedy SNAFU’nun 3. sezonunu yapmak istediklerini söyledi. “Oregairu” nun DVD ve manga satışları geçtiğimiz yıl pek iyi olmadı. Bu nedenle, My Teen Romantic Comedy SNAFU’nun 3. sezona başlayabilmek için çok az şansı var. Merak etmeyin 3. sezon gelecek ama gelecek sezon son sezon olabilir…

Kesin bir çıkış tarihi henüz yok, ancak gösterinin Mayıs 2019’da prömiyeri bekleniyor.

Emre Akçay
Yazar Emre Akçay

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.