league of legends

Wild Rift Başlangıç Rehberi ve Tavsiyeler

Bu yazımızda League of Legends: Wild Rift ‘e yeni başlayanlara ve başlayacak olanlara bazı tavsiyeler verilmiştir. Birçok mobil MOBA oyunu gibi öğrenmesi çok kolay fakat uzmanlaşması zor bir oyundur. Özellikle League of Legends ‘tan Wild Rift ‘e geçenlerin bazı detaylar yüzünden kafası karışması olasıdır. Wild Rift ‘i tüm detayları aktaracağımız yazımızı dikkatle okumanız size oldukça yardımcı olacaktır.

Everest SM-GX7 Mouse İnceleme

Yani oyuncular açısından böyle bir mouse onları hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Yukarıda da belirtildiği gibi çoğu sitede ürün hakkında yapılan yorumlar çoğunlukla iyidir.

RELL: League of Legends Yeni Şampiyon

Değerlendirme yaparsak, çoğu oyuncu Rell’ in yavaşlığından şikayetçi. Birkaç oyun denemesiyle karakteri oynarken oyun boyunca çok sıkıldım. Ama karakterin sağlamlığı ile gerçekten iyi bir destek karakteri olduğunu da rahatlıkla görebiliriz.

Nasus İnceleme Rehberi

Oyuncular Nasus ‘u seçtiği takdirde oyunun seyrinin kötü olacağını düşünürler . Haklılar da . Bu nedenle karakter sürekli stack kasarak çok güçlü olur. İdeal olan stack sayısı ilk 10 dakika için 200-250 , 10-20 dakikalar arası ise en az 400 olması gerekir. Tabi bu durumlar değişebilmektedir. Orman bölgesinde oynarsak rahatlıkla stack kasarız. Üst bölgede oynadığımız zaman ise biraz problem olabiliyor. Üst bölgedeki amaç büyük minyonu kaçırmamaktır.

League of Legends Neden Hala Oynanıyor?

League of Legends, (kısaca LoL) Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan MOBA türünde bir oyundur.

Eren ”Hetze” Akın ile VFŞL ve Worlds 2020 Röportajı

Türkiye profesyonel League of Legends sahnesini takip edenlerin yakından tanıdığı yorumcu Eren "Hetze" Akın ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, geçtiğimiz yaz mevsimi ve Supermassive'in Worlds 2020'deki performansı hakkında konuştuk. Umarız bizim kadar keyif alacağınız bir röportaj olur.

League Of Legends Yeni Eşya Sistemi

Önümüzdeki sezon birçok eşya oyundan kalkacak, birçok eşya ise değişecek. Bunların yanında ise yeni eşyalar da gelecek. Kalkan eşyaların bazılarına çok üzüleceksiniz ama emin olun yeni gelen eşyalar bir o kadar güzel.

League Of Legends 10.19 Yama Notları

Dünya Şampiyonası yaklaştı. Dünya Şampiyonasına yönelik Yama Notları yayında. Dilerseniz Yama Notlarına geçelim.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER