League of Legends Müzikleri Spotify’da!

League of Legends Müzikleri Spotify’da!

League of Legends ünlü müzik platformu Spotify’la partnerlik kurduğunu açıkladı. Lol esports sitesinden yayınlanan açıklama şu şekilde:

“Dünyanın en popüler küresel ses yayını aboneliği hizmeti Spotify‘la birkaç yıl sürecek partnerliğimizi gururla duyuruyoruz. Spotify, League of Legends Espor‘un küresel etkinlikleri Dünya Şampiyonası, Sezon Ortası Turnuvası ve All-Star Etkinliği‘nin resmi ses ve müzik yayını partneri olacak.

Türünün ilk örneği olan ortaklıkta Spotify ve Riot Games Dünya Şampiyonası müziğinin yapım aşamasının perde arkasını paylaşacak, çeşitli podcast serileri geliştirecek, oynatma listeleri oluşturacak ve Spotify‘da yeni bir LoL Espor Merkezi çıkaracak.”

Spotify’ın ilk e-spor ortaklığı olan anlaşma kapsamında; Mid-Season Invitational, All Star Etkinliği ve Worlds etkinliklerinin resmi ses ve müzik partneri Spotify olacak. Bunların yanı sıra LOL ve e-spor odaklı yeni bir müzik sistemi oluşturulacak. Bu sayede Spotify’da e-spor podcastlerinin ve listelerinin yer alması sağlanacak.

Spotify‘daki Riot Games’in listelerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Netflix’in Oyun Belgeseli High Score İncelemesi

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.