Supermassive Worlds 2020’ye Süper Başladı!

Supermassive Worlds 2020’ye Süper Başladı!

Supermassive, Worlds 2020’ye INTZ ve MAD Lions karşısında aldığı 2 galibiyetle başladı.

INTZ-SUP Seçim-Yasaklama Ekranı

İlk maçında Brezilya temsilcisi INTZ karşısında etkili bir oyun sergileyen temsilcimiz Supermassive 16-2 gibi güzel bir skorla galibiyete uzandı. Seçim ekranında bizleri şaşırtan bir kompozisyon tercih eden Supermassive, özellikle Lulu mid seçimiyle akıllarda soru işareti bırakarak başladı. Kompozisyonun hasar kaynağı olmaması ve riskli seçimler barındırmasına rağmen özellikle Armut’un etkili oyunuyla ekibimiz bunun üstesinden geldi. Dakika 3:17’de ilk kanı Hecarim’in baskını sonucunda Renekton’u keserek alan Armut bu üstünlüğünü maç sonuna kadar taşıdı.

Armut’un 1v5’i

Belki de Worlds 2020’nin en güzel kesitlerinden biri olacak olan; INTZ’in Armut’a yaptığı 5 kişilik kule altı baskınında temsilcimiz güzel bir karşı yanıt vererek maçın kopma noktasını belirledi. Özellikle Lulu seçiminin bariz etkilerinin yansıdığı baskında, Armut’un aldığı 2 skorla bu baskını kendi lehine çevirmesini bildi.

Maç sonu skorlar

Etkili oyununu maç boyunca sürdüren temsilcimiz Supermassive 31 dakika sonunda maçı kazanarak ilk galibiyetini aldı.

SUP-MAD Seçim-Yasaklama Ekranı

İkinci maçında İspanya temsilcisi MAD Lions karşında doğru hamlelerle öne geçen temsilcimiz Supermassive, bu etkinliğini maç sonuna kadar taşıyarak 18-5 gibi ezici bir skorla ikinci galibiyetini alarak beklentileri aştı. Önceki maça göre daha durağan başlayan maçta eşitlik dakika 8.25’te yine Kakao’nun üst koridor baskınında Armut’un aldığı skorla bozuldu. Temsilcimiz ilk kule ve ejder üstünlüğünü alarak maça etkili bir başlangıç yaptı. Etkili oyununu sürdüren Supermassive dakika 21’de orta koridorda yaptığı takım savaşı sonucunda aldığı 3 skorla birlikte baronu da alarak üstünlüğü tamamıyla ele aldı.

Armut’un güzel oyununa rağmen SnowFlower’ın doğru noktalarda doğru hamlelerle başlattığı takım savaşları sayesinde temsilcimiz maçı kazandı. Özellikle dakika 23’te yapılan takım savaşı sonucunda Supermassive aldığı 4 skorla birlikte maçın kopma noktasını belirledi.

Maç sonu skorlar

Üstün oyunu ve doğru takım savaşları sonucunda temsilcimiz Supermassive 30 dakika süren maçı kazanarak ikinci galibiyetini aldı.

Worlds 2020‘ye bomba gibi başlayan Supermassive, umarız performansını devam ettirerek bizi daha da gururlandırır. Etkili oyunundan dolayı Armut‘u kutlarız Aferin İrfan.

İlginizi çekebilir: League of Legends Müzikleri Spotify’da!

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.