Düşünün ki bir yarı tanrısınız ve babanız gittiğinde evde verdiğiniz parti sonrasında bir şekilde evrenin dokularını parçalamışsınız. Babanız gelmeden evrenin parçalarını birleştirmeniz gerek. İşte bu oyunda yaptığımız şey de bu. Evrenin parçalanmasına sebep olan biz, yani Herkül; evrenin dokularını babamız Zeus gelmeden eski haline getirmeye çalışıyoruz. Bakalım başarabilecek miyiz?

Oyunumuz Sync: Party Hard Türk yapımcıya ait olan bir bulmaca oyunu. Evrenin parçalanan kısımlarını telefonumuzu sağa sola ve yukarı aşağı eğerek birleştirmeye çalışıyoruz. Toplum içerisinde oynarken çok garip gözükebileceğiniz bu oyunu ben severek oynadım. Ortaya çok komik görüntüler çıkıyor. Oyunun çizgi filme benzeyen tarzı da oyunun absürtlüğünü gayet iyi yansıtıyor bence.

Oyun birkaç ana kısım ve her kısımın kendi bölümlerinden oluşuyor. Her bölüm ayrı bir yırtığı kapatıyoruz. Mesela bir bölümde Dünya’yı düzeltirken ayrı bir bölümde bir baykuşu düzeltiyoruz. Üzerine düşünüp hareket edeceğiniz bir oyundan ziyade deneme yanılma yoluyla mümkün olan en kısa sürede doğru kombinasyonu bulmak önemli. Parçaları verilen sürede birleştirebilirseniz de diğer bölüme geçiyorsunuz.

Oyun gayet güzel ve eğlenceli. Oynarken zaman algınız dağılıyor ve oyuna ne kadar süre harcadığınızı şaşırıyorsunuz. İlerleyen zamanlarda yeni bölümlerin geleceğini oyun içi içerikte ”Yakında Gelecek” yazısından anlıyoruz. Umarım yeni bölümler geldikçe kendine daha fazla oyuncu çeker. Oyun şu an Apple Store’de 19,99₺ Android’de de henüz bulunmamakta. Gamelisher ailesi olarak siz oyunculara denemenizi öneriyor ve yapımcı Utku Sipahioğlu’na da başarılar diliyoruz. İyi oyunlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz