18 Haziran’da Oyunun erteleme haberi ile oyuncuları üzen CD Projekt Red bu kez sevindirici bir haber paylaştı. Paylaşılan habere göre Trauma Team Çizgi Romanı yolda!


Söz konusu çalışma Dark Horse Comics ve CD Projekt Red iş birliğinde gerçekleştirildi. Çizgir romanın yazarlığını Cullen Bunn çizerliğini ise Miguel Valderrama’nın yapacak.

9 Eylül’de çıkacak yeni bir Cyberpunk 2077 çizgi roman serisi duyuruldu. seri adından da belli olduğu üzere, Night City’nin tıbbi ihtiyaçlarını karşılamada yardım eden özel kuvvet Trauma Team International’ı konu ediniyor.

Dark Horse Comics’in seri ile ilgili bir açıklama yapmış durumda. Yapılan açıklamaya göre, bir acil durum tıbbi teknisyeni olan Nadia, silahlı bir çatışmaya dönmüş olan başarısız bir kurtarma operasyonunun hayatta kalan tek üyesidir. Bir sonraki çıkarma operasyonunda görev almayı kabul eden Nadia, kendisini ve ekibini çok daha tehlikeli ve ölümcül bir durumun içerisinde bulacaktır.

Trauma Team International
Trauma Team International

Aslında çizgi romanın odağındaki Trauma Team International’i biz, şu ana kadar yayınlanan çeşitli trailerlarda gördük. 2018 E3’de yayınlanan ilk trailerda defibrilatör (elektro şok cihazı) ile birine müdahale edenler ve yine aynı trailerda uçan bir zırhlı araçla balkondaki insanlara ateş açanlar, bu ekip. Yani öyle sıradan bir medikal servis değiller.

İlginizi çekebilir: Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 3. Hafta

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz