Makalaler

Assasin’s Creed Valhalla Excalibur Greatsword Nasıl Elde Edilir?

Bu yazımızda, Assassin's Creed Valhalla 'daki 11 Tabletin hepsini bularak Excalibur Greatsword 'u nasıl elde edeceğiniz hakkında bilgiler içerir. Muhtemelen tarihteki en iyi bilinen efsanevi kılıç ve Kral Arthur'un efsanevi kılıcı olan Excalibur , Eivor tarafından Assassin's Creed Valhalla 'da bulunabilir. Ancak onu elde etmek kolay olmayacak.

Oyun Oynamanın Ne Tür Yararları Vardır?

Amerikan Psikologların yaptığı bir araştırmaya göre, şiddet içeren FPS oyunları da dahil olmak üzere video oyunları oynamak çocukların öğrenme, sağlık ve sosyal becerilerini arttırabilir.

Video Oyunu Bağımlılığı Diye Bir Şey Var Mıdır?

Brigham Young Üniversitesi tarafından 13 Mayıs 2020 tarihinde yapılan bu araştırmada video oyunlarının bağımlılık yapıp yapmadığı araştırılmıştır. Bu araştırma, video oyun bağımlılığı hakkında yapılmış en uzun araştırma olup tam 6 yıl sürmüştür.

Nasus İnceleme Rehberi

Oyuncular Nasus ‘u seçtiği takdirde oyunun seyrinin kötü olacağını düşünürler . Haklılar da . Bu nedenle karakter sürekli stack kasarak çok güçlü olur. İdeal olan stack sayısı ilk 10 dakika için 200-250 , 10-20 dakikalar arası ise en az 400 olması gerekir. Tabi bu durumlar değişebilmektedir. Orman bölgesinde oynarsak rahatlıkla stack kasarız. Üst bölgede oynadığımız zaman ise biraz problem olabiliyor. Üst bölgedeki amaç büyük minyonu kaçırmamaktır.

Japanese Romaji Adventure Japonca Öğrenmenin Yeni Yolu

Japanese Romaji Adventure , JBO Media adında bir bağımsız geliştiricinin yaptığı 2D RPG türünde bir oyun. Kendisini türün diğer oyunlarından en önemli özelliği kendisine belirlediği misyon. Bu misyon kendisini hem iyi hem de kötü...

Smite: Battleground of Gods Nedir, Nasıl Oynanır?

Smite, 3v3, 4v4 ya da 5v5 olarak oynayabileceğiniz MOBA tarzında bir oyundur. Smite'ı diğer MOBA oyunlarından ayıran en önemli özelliği kuşbakışı bir oynanış değil de daha çok GTA serilerinden alışık olduğumuz third-person (üçüncül şahıs) kamera açısı ile oynanıyor olması.

Genshin Impact Başlangıç Rehberi

Bu yazımda sizlere Genshin Impact'e başlarken işinize yarayacak taktikler vereceğim.

League of Legends Neden Hala Oynanıyor?

League of Legends, (kısaca LoL) Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan MOBA türünde bir oyundur.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER