Dizi ve Sinema Haberleri

Netflix’in Oyun Belgeseli High Score İncelemesi

Bölüm 1978 Space İnvaders’ı yaratan kişi olan Tomohiro Nishikado ile başlıyor. Japonya’nın ilk hit Atari oyunu olan Space İnvaders’ın, belgeselin de adı olan, yüksek skor özelliğine vurgu yapılmış. Tomohiro Nishikado’nun Atari firmasının Break Out oyunundan esinlenerek yaptığı oyunda, karakter seçiminde ne kadar titiz davrandığına kadar her noktaya değinilmiş.

Stranger Things Nihayet Bitiyor! Mu?

Netflix'in muhteşem yapımı, tüm dünyanın konuştuğu, herkesin yere göğe sığdıramadığı muazzam dizi Stranger Things sonunda bitiyor mu? Duffer kardeşler tarafından yazılan ve yönetilen Stranger Things geçtiğimiz yaz 3.sezonu ile izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Gözümüze sokulan muazzam...

Malefiz İnceleme

Her zaman peri masallarındaki iyi karakterleri sinir bozucu derecede saf, kötü karakterleri ise içi boş kötücül bulmuşumdur. Bu noktada bana en mantıklı gelen masal, kırmızı başlıklı kız olmuştur.

Lucifer Sezon 4 Nasıldı?

Uzun bir aradan sonra tekrar yayın günlerine dönen güzel dizimiz Lucifer'ın dördüncü sezonu geçtiğimiz günlerde Netflix'de yayınlandı. Biliyorsunuz ki dizi önceden CW'de yayınlanıyordu ve iptal edilmişti.

Hakan: Muhafız İnceleme

Şu son haftada ikinci sezonu yayınlanan Hakan: Muhafız'ı izleme fırsatım oldu ve maalesef ki hayal kırıklığına uğradığımı söylemem gerek.

Daredevil’in Yönetmeni The Witcher Dizisinde!

Netflix'in üzerinde çalıştığı The Witcher dizisinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Hızlı Ve Öfkeli’nin Yönetmeninden Bir Saints Row Filmi Mi Gelecek ?

En son oyunu Gat Out Of Hell olan Saints Row serisinin filmi ile ilgili önemli bilgiler geldi

Avengers: Endgame Spoiler’lı İnceleme

Merhaba sevgili okur filmden yaklaşık iki saat önce çıktım. Aklımda filmden çıktığım gibi yazı girmek vardı fakat ne kafamı toplayabildim ne de ağlamaktan fırsat bulabildim.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER