Anime

Netflix’in altın animelerinden biri : Kengan Ashura

Anime ilk bölümden itibaren izleyicilerin nefeslerini kesiyor. Muhteşem ve çılgın dövüşlere sahip ve bir o kadar da çatlak karakterleri olan bir dövüş animesidir. Burada en çok sevdiğim karakterlerden biri Doctor Hanafusadır.Birazcık Baki ile benzerlik gösteriyor ama ben Kengan Ashurayı konu ve görsellik bakımından olarak daha iyi buluyorum.

2020 Yaz Sezonu Anime Rehberi

Anime yapımı zordur, özellikle COVID-19’un gecikmelere sebep olduğu bu dönemde daha da zordur. Endüstri içerisindeki birinin verdiği röportajda mevcut şartların “yapım sürecinin iki kat, dublaj sürecinin ise üç kat uzamasına” sebep olduğu geçmekte. Yine de yapımcılar ellerinden gelen her şey ile 2020 Yaz sezonu için animeler çıkartmaya devam ediyorlar. Yaz sezonunda yayınlanacağı kesinleşen 13 anime var. Bunların bazıları tamamen yeni bazıları Bahar sezonunda ertelenen seriler bazıları ise Bahar sezonunda yayınlanmış olsa da Netflix’de uluslararası olarak yayınlanacak seriler.

One Piece ‘in Pandemi Sonrası Kaderi Belli Oldu!

Asya’dan başlayarak yayılmaya başlayan Covid-19 pandemisi hayatımızın birçok noktasını etkiledi ve etkilemeye de devam ediyor. Bu etkilerden biri de prodüksiyonu devam eden bazı anime serilerinin ara vermesi ya da ileri tarihlere atılması oldu. Ara verilen serilerden biri de Toei Animation tarafından yapılan One Piece oldu. 19 Nisan’da Toei’nin açıklamasıyla uzun bir araya girmiş ve devam edeceği tarih de belirtilmemişti.

Batman & Justice League Mangası Son Buluyor

Mangaka Shiori Teshirogi, Şubat ayında yaptığı açıklamada Batman And Justice League mangasının dört kitaplık serinin sonuncusu olacağını açıkladı. Amazon, 19 Temmuz’da Japonya’da ki satışları ele alacak.

Anime Kategorilerine Bir Bakış

Anime manga kategorilerinde karşılaştığımız terimler aslında istediğimiz türü özet okumadan ve tabii ‘’spoiler’’ riskini göze almadan bulabilmemiz ve fikir sahibi olabilmemiz için yazılıyor.

Vinland Saga Anime Oluyor / İki Trailer Yayınlandı

Thorfinn, Vikinglerin en güçlü savaşçısının oğludur. Babasının ölümünün ardından intikam yemini eden genç Thorfinn, savaş alanlarında kendini göstererek yetenekli bir savaşçı oldu. Kendine has çift bıçak stili ve kullandığı fırlatma bıçağının yanında, dikkat çekici seviyede bir dayanıklılığa sahiptir.

Masashi Kishimoto’dan Yeni Bir Manga Geliyor

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında Naruto’nun yaratıcısı Masashi Kishimoto, asistanı Akira Ōkubo ile Samurai 8: Hachimaruden adında bir bilim kurgu manga projesinin planlarını açıklamıştı.

Fate/Grand Order: Camelot -Wandering; Agateram Anime Filmleri Duyuruldu ve Bir Görsel Yayımlandı.

Bu hafta sonu, Fate/Grand Order'ın Altıncı Tekilliğine dayanan iki filmin Wandering; Agateram'dan başlayarak önümüzdeki yıl başlayacağı doğrulandı. Tek renkli anahtar görsel, eylem için hazır olan Sir Bedivere'yi (oyunda bir Saber) gösteriyor.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER