Manga

Cyberpunk 2077: Trauma Team Çizgi Romanı Duyuruldu!

Dark Horse Comics ve CD Projekt Red iş birliğinde 9 Eylül’de yeni bir Cyberpunk 2077 çizgi roman serisi duyuruldu: Cyberpunk 2077: Trauma Team. Adından da belli olduğu üzere bu spin-off, Night City’nin tıbbi ihtiyaçlarını karşılamada yardım eden – parası karşılığında – özel bir kuvvet olan Trauma Team International’ı (Uluslararası Travma Ekibi) konu ediniyor.

Dark Horse Comics de Cinsel Taciz Suçlaması!

Twitter’daki uzun paylaşımında Gore, özellikle 1999’daki bir iş gezisinde olan bir olayla birlikte Scott Allie’in ona yaşattıklarını detaylı bir şekilde açıkladı. Gore’e göre bu davranışlarını reddetmesine rağmen uzun zamandır devam ettirmekte.

Batman & Justice League Mangası Son Buluyor

Mangaka Shiori Teshirogi, Şubat ayında yaptığı açıklamada Batman And Justice League mangasının dört kitaplık serinin sonuncusu olacağını açıkladı. Amazon, 19 Temmuz’da Japonya’da ki satışları ele alacak.

Anime Kategorilerine Bir Bakış

Anime manga kategorilerinde karşılaştığımız terimler aslında istediğimiz türü özet okumadan ve tabii ‘’spoiler’’ riskini göze almadan bulabilmemiz ve fikir sahibi olabilmemiz için yazılıyor.

Vinland Saga Anime Oluyor / İki Trailer Yayınlandı

Thorfinn, Vikinglerin en güçlü savaşçısının oğludur. Babasının ölümünün ardından intikam yemini eden genç Thorfinn, savaş alanlarında kendini göstererek yetenekli bir savaşçı oldu. Kendine has çift bıçak stili ve kullandığı fırlatma bıçağının yanında, dikkat çekici seviyede bir dayanıklılığa sahiptir.

Masashi Kishimoto’dan Yeni Bir Manga Geliyor

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında Naruto’nun yaratıcısı Masashi Kishimoto, asistanı Akira Ōkubo ile Samurai 8: Hachimaruden adında bir bilim kurgu manga projesinin planlarını açıklamıştı.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER