Marvel Evreni İleri Bir Tarih’e Erteleniyor

Marvel Evreni İleri Bir Tarih’e Erteleniyor

Marvel’in 4. Aşama filmlerinin başlangıcı olan Shang-Chi , Black Widow, Eternals erteleneceğini duyurmuştu.

İlk olarak Marvel evreninde Black Widow’un zaman aralığı Kaptan Amerika: İç Savaş filminden sonra ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı ve Endgame filminden önce geçiyor. Aslında ilk çıkış tarihi Kasım 2020 olarak düşünülmüştü ama sinematik evren 2021’e kadar durduruldu. Çarşamba günü yapılan açıklamada, Disney‘in bir sonraki Marvel filmi olan Black Widow’un yayınlanmasının tarihini 6 Kasım 2020’den 7 Mayıs 2021’e ertelediğini açıkladı.

Bu, Avengers karakteri olarak Scarlett Johansson‘un oynadığı film için ikinci gecikme olduğunu görmekteyiz.. Başlangıçta Marvel Studioları geçen yılın büyük bir bölümünü gelecek filmleri ve Disney + TV şovlarının ilk bölümünü duyurarak ve hayranları bundan sonra ne olacağını görmek için heyecanlandırarak geçirdi. Ama Covid-19 salgını dolayısıyla şimdi film, orijinal tarihinden bir yıldan fazla bir süre sonra yayınlanacaktır.

Black Widow fragmanından bir kare

Black Widow filminin ertelenmesi, Marvel Sinematik Dünyası’ndaki diğer filmler için de biraz domino etkisi başlatıyor. “Eternals” ve “Shang Chi and the Legend of the Ten Rings” de ileriye bir tarihe gidiyor.

12 Şubat 2021’de sinemalarda gösterime girmesi planlanan “Eternals” 5 Kasım 2021’de  gösterime girecek. Shang-Chi içinse 9 Temmuz 2021’de yayınlanacağı belirtildi.

Kaynak:https://www.vox.com/culture/2020/9/23/21452801/black-widow-eternals-shang-chi-marvel-phase-4-delayed

İlginizi Çekebilir: Sony Sonunda PS5’i Çıkartıyor

Uğur Yeniaras

Oyunsever, Gamelisher bünyesinde yazar

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.