Arşivler: Paradox Interactive

Crusader Kings 3: İnceleme ve Rehber

Crusader Kings 3: İnceleme ve Rehber

1 Eylül 2020’de Steam’de çıkan Crusader Kings 3, serinin sıkı oyuncuları ve yeni oyuncularla beraber büyük sükse yaptı. CK2’den sonra basitleşen arayüzü ve oynanışla beraber kompleksliğini kaybetmeyen CK3 hem hardcore oyuncuları hem de yeni başlayanları tatmin etmeyi başarıyor. Ben de CK2’ye başlamış ama oyunun derinliğinde kaybolup bırakmak zorunda kalmıştım. Öğrenme eğrisini tırmanmak çok zordu, sürekli gelişen olayları takip edip adapte olmak da öyle. Ama nasıl olduysa, CK3’te de aynı zorluğu görmeme rağmen, oyuna tutunabildim ve öğrenmeye başladım. Paradox bu sefer gerçekten turnayı gözünden vurmuş.

Okumak İçin Tıklayın.


Paradox VtM İle İlgili ”Oyunlarına” Devam Ediyor.

Paradox VtM İle İlgili ”Oyunlarına” Devam Ediyor.

Geçen haftalarda da haberini yaptığım gibi Paradox VtM için White Wolf’u satın almış ve bunun reklamını eğlenceli aynı zamanda başarılı bir şekilde yapmak için Tinder’a atıfta bulunan Tender adlı uygulamayı çıkarmıştı. Ben de geçen yaptığım haberimde size bu uygulamadan ve içeriğinden bahsederken ileride elimize daha fazla bilgi geçeceğini çünkü Tender’a güncellemelerin geleceğini ve daha fazla […]

Okumak İçin Tıklayın.


Yeni ”VtM” Oyunu Geliyor Olabilir Mi ?

Yeni ”VtM” Oyunu Geliyor Olabilir Mi ?

Bugün rastladığım bir haberde Paradox şirketinin WhiteWolf’u satın aldığını öğrendim ve bu beni çok heyecanlandırdı sebebi ise satın alınan şirketin Vampire The Masquerade oyununun isim haklarına sahip olması. Bunu öğrenir öğrenmez içimdeki çocuk büyük bir umut içerisine girdi. İçimdeki çocuk buna çok ümitlenmiş olsa da mantığım ağır bastı ve üzerine biraz düşüp araştırma yapmaya karar verdim ve bulduklarımı sizinle paylaşmak istedim.

Okumak İçin Tıklayın.


Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.