Call of Duty: Black Ops Cold War Fragmanı Yayınlandı!

Call of Duty: Black Ops Cold War Fragmanı Yayınlandı!

Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops Cold War için yeni fragman yayınlandı. Oyun içi görüntüleri de içeren fragman oyunun çok sağlam olacağı mesajını veriyor.

Fragman için bir ayrıntı olarak ta Playstation 5 üzerinden kaydedilmiş görüntüler kullanılmış. Grafik kalitesine bakılırsa hem oyun hem de Playstation 5 gümbür gümbür geliyor.

13 Kasım 2020 tarihinde çıkacak oyun, Playstation 5’in çıkış oyunlarından biri olacak. Call of Duty: Black Ops Cold War oyunun Playstation 4 ve Xbox One fiyatı ise Standart Edition için 59.99 euro, Ultimate Edition için 89,99 euro olacak. Oyun; bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde oynanabilir olacak. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında da yer alacağı belirtiliyor.

1968 yılında geçecek olan hikaye ABD ve Sovyet Rusya arasındaki soğuk savaşı konu alacak. Oyun içerisinde Türkiye’yi de göreceğiz. Fakat detaylı bir şekilde olmayacak. Activision, oyuncuların hafızalarına kazınan Alex Mason, Frank Woods ve Jason Hudson gibi isimleri yeni oyuna eklemeye karar vermiş.

İlginizi Çekebilir: Halo Infinite Bu Sene Çıkmayacak!

Çağatay Şahin

Biraz troll, biraz deli dolu, biraz da oyun aşığı...

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.