Cyberpunk 2077: Trauma Team Çizgi Romanı Duyuruldu!

Cyberpunk 2077: Trauma Team Çizgi Romanı Duyuruldu!

18 Haziran’da oyun içindeki sorunları çözmek ve dengelemeleri sağlayabilmek için Cyberpunk 2077’nin Kasım ayına ertelendiğini açıklayan CD Projekt Red, bu sefer özellikle çizgi roman severlerin hoşuna gidecek bir açıklama yaptı.


Dark Horse Comics ve CD Projekt Red iş birliğinde yazarlığını Cullen Bunn ve çizerliğini Miguel Valderrama’nın yapacağı, 9 Eylül’de çıkacak yeni bir Cyberpunk 2077 çizgi roman serisi duyuruldu: Cyberpunk 2077: Trauma Team. 4 sayılık bu spin-off, adından da belli olduğu üzere, Night City’nin tıbbi ihtiyaçlarını karşılamada yardım eden – parası karşılığında – özel bir kuvvet olan Trauma Team International’ı (Uluslararası Travma Ekibi) konu ediniyor.

Dark Horse Comics’in seri ile ilgili yaptığı açıklama ise şöyle: “Bir acil durum tıbbi teknisyeni olan Nadia, silahlı bir çatışmaya dönmüş olan başarısız bir kurtarma operasyonunun hayatta kalan tek üyesidir. Bir sonraki çıkarma operasyonunda görev almayı kabul eden Nadia, kendisini ve yeni ekibini çok daha tehlikeli ve ölümcül bir durumun içerisinde bulacaktır.”

Trauma Team International

Aslında çizgi romanın odağındaki Trauma Team International’i biz, şu ana kadar yayınlanan çeşitli trailerlarda gördük. 2018 E3’de yayınlanan ilk trailerda defibrilatör (elektro şok cihazı) ile birine müdahale edenler ve yine aynı trailerda uçan bir zırhlı araçla balkondaki insanlara ateş açanlar, bu ekip. Yani öyle sıradan bir medikal servis değiller.

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.