Demon’s Souls Remaketen Yeni Oynanış Fragmanı

Demon’s Souls Remaketen Yeni Oynanış Fragmanı

Daha öncesinde Playstation 3 konsolu için özel olarak çıkarılan Demon’s Souls, remake yeni hali ile Playstation 5 konsoluna özel olarak çıkıyor.

From Software tarafından yapılan Demon’s Souls, Bluepoint Games tarafından remake olarak geliştirilmeye devam etmekte. Demon’s Souls Remake oyununa dair İlk oynanış fragmanın yayınlanmasından sonra oyun hayranları tarafından eleştiriye maruz kalmıştı. Oyuna dair daha önceden yayınlanan ilk oynanış fragmanında gerek oynanış hızı, gerekse oyun dinamikleri eleştirilen noktaların başında geliyordu.

Bluepoint Games oyuncuların hassasiyetini göze almış olacak ki bu sefer yayınladıkları yeni oynanış fragmanında oyunculara daha doyurucu gelebilecek ve daha güzel görünebilecek enstantaneleri oyuncularla paylaşmış.

Playstation 5 için çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun resmi çıkış tarihi ise 12 kasım 2020 olarak belirlenmiş durumda. Ancak Cyberpunk gibi pek çok oyunun çıkış tarihinin ertelenmesi neticesinde oyun herhangi bir ertelenmeye maruz kalabilir. Oyunu heyecan ile bekleyen oyuncular için söylemek gerekir ki herhangi bir erteleme haberi ile karşı karşıya gelebilirler.

İlginizi Çekebilir: Grand Theft Auto: Vice City Remastered Geliyor!

Çağatay Şahin

Biraz troll, biraz deli dolu, biraz da oyun aşığı...

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.