Benq Zowie 144Hz ve  240Hz yeni XL-K Monitör

Benq XL serisinin geliştirilme süreci, tamamen oyuncuların oyun içi yeteneklerini performansa dönüştürebilmesine yardımcı olacak hassas özelleştirmelere odaklı gerçekleşti keza espor dünyasında her zaman en ince detaylara dikkat eden ve bu işi ciddiye alanlar gerçek yıldızlar oldu. Oyun içerisinde performansa katkısı olmayan hiçbir teknolojiye yer verilmedi. Çalışmalarımız esnasında her oyuncunun kendine özgü görsel ve fiziksel ayarlamaları oldugunu gözlemledik. Bu nedenle XL serisinin her jenerasyonu oyunculara daha net bir görüş ve daha akıcı ve konforlu bir oyun deneyimi sunmak için tasarlandı.

Bugün XL2546K ve XL2411K ile yeni XK jenerasyonunu duyurmaktan mutluyuz. XL serisi monitörlerin en yeni jenerasyonu olan XL-K, oyuncuların tüm odaklarını oyun içi performanslarına yönlendirmelerini sağlamak için konfor ve kolaylık konusunda çıtayı daha yukarıya çıkarmaktadır.

Yeni XL-K serisi daha küçük bir taban bulundurmaktadır. Böylelikle oyuncular klavye ve mouseları için, ekipmanlarının dengesini bozmadan masalarında daha geniş bir Alana sahip olacaklar. Ayrıca daha geniş açı kapasitesine sahip XL-K serisi monitörler ile arzu ettikleri açıya çok daha konforlu bir şekilde sahip olabilecekler.

Bununla birlikte XL-K serisi yeni OSD menüsü ile oyuncuların arzu ettikleri seçeneklere çok daha pratik bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor. 5 yönlü tekerleği bulunan S-Switch ile OSD menü kullanımı çok daha pratik hale geliyor.

Adından da anlaşılacagı gibi XL2546K, 240hz yenileme hızı ve 0.5ms (GtG) tepki süresi ile efsanevi XL2546 modelinin halefi olarak üretilmiştir. Ayrıca içerisinde DyAc+ Teknolojisi, Black eQualizer ve Color Vibrance gibi BenQ ZOWIE’nin popüler özelliklerini de barındırmaktadır.

XL2411K ise 144hz yenileme hızı ve 1ms (GtG) tepki süresine sahip modelimizdir. Fakat bunların yanı sıra DyAc teknolojisi eklentisi ile 144hz’de çok daha net bir görüntü performansı sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için https://zowie.benq.com/tr-tr/xl-k-series.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

XL2546K ve XL2411K için ön sipariş için info.tr@benq.com adresine mail atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: BenQ HDRİ Teknolojisi ile Oyunculara Yepyeni Bir Deneyim Sunuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz