Cooler Master’ın daha önce popüler olan Xornet ve Spawn farelerinin ikonik şeklini alan Cooler Master MM720, MM711 modelinde kullanılan hafifletilmiş bal peteği tasarımını kullanıyor. Bunlara ek olarak hafif ultraweave kablo ve PFTE yapısına sahip ayaklar sayesinde sürtünmeyi azaltıyor. Sadece 49gr ağırlığında olan MM720, ergonomik yapısı ile üst seviye performans sunuyor.

Neler Güncellendi?

Cooler Master MM720

Cooler Master MM720, üst seviye performans, üstün kayma performansı için PFTE ayaklar ve 16000DPI optik oyun sensörü olan Pixart PMW3389 ile donatıldı. MM720, daha fazla koruma sağlamak adına toza ve suya dayanıklı malzeme ile kaplanmış ve IP58 ile sertifikalanmıştır.

Bunlara ek üretilen ilk 30.000 adet MM720 kutu içeriği, kaydırmaz kauçuk bantları da içerecek. Bu kaydırmaz bantlar kavrama performansını arttırarak, farenin elinizden kaymasını engelleyecek. Kaydırmaz bantlar ileri bir tarihte ayrı olarak satışa sunulacak.

Özellikle pençe tutuşunu seven oyuncular için bir favori olan Xornet ve Spawn farelerinin tasarımına, yükseltilmiş donanım, hafif yapı ve ultraweave kablo ile yeni bir soluk getiren MM720 oyuncuların yeni favorisi olmaya geliyor.

Cooler Master hakkında daha fazla bilgi için http://www.coolermaster.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Pi Case 40 Cooler Master Tarafından Duyuruldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz