need for speed

Need For Speed Heat ‘in tüm detayları belli oldu

Birkaç gün önce çıkış videosu yayınlayan Need For Speed Heat, oynanış videosu için ise sitesine bir geri sayım koymuştu ve bu geri sayımda Gamescom 2019'a işaret ediyordu. Dün o tarih ve saat geldiğinde oyuna dair yeni detaylar ve oynanış videosu yayınlandı.

Need For Speed Heat, 5 Kasım’da Origin Access’te Çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı ile duyurulan Need For Speed oyunun yeni serisi olan Heat oyunun çıkış tarihi belli oldu. Heat tanıtımından birkaç hafta önce EA yetkililerinden gelen açıklamada serinin köklerine geri döneceği belirtilmişti. Oyun ile alakalı şimdilik Palm City'de geçeceğini ve bu sefer lootbox sistemini bünyesinde barındırmayacağını biliyoruz.

EA’den Müjde! Need For Speed Köklerine Geri Dönüyor

Başlığı okuyunca sizler ne kadar heyecanlandınız bilmem ancak bu ahber beni oldukça heyecanlandırdı. Oyunun Need For Speed Most Wanted serisinden sonra bir türlü başarı sağlayamaması bu kararda etkili olmuş gibi görünüyor. Son olarak 2017’de çıkan Payback’de Alıştığımız need for speed serilerinin çok dışında olan bir oyundu. Oyuncu kesimlerinin şikayetçi olması ve satışların düşmesinin ardından EA müjdeli haberleri verdi.

EA’in Star Wars: Jedi Fallen Order’dan Beklediği Satış Rakamı 8 Milyon

Apex Legends’ın da geliştiriciliğini yapan firma olan Respawn Entertainment’ın geliştireceği yeni Star Wars oyunu merakla beklenmekte. EA son Star Wars oyunundan beklediği başarıyı elde edemedikten ve oyunculardan ciddi tepki aldıktan sonra bu sefer Single player bir oyun deneyimi üzerine gitmeye karar vermişti.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER