Rockstar

Grand Theft Auto: Vice City Remastered Geliyor!

Rockstar'ın yıllardır yeni oyun çıkardığı serisi, Grand Theft Auto yada bildiğimiz adı ile GTA'nın şüphesiz en iyi oyunlarındna biridir Vice City. Bir hayran tarafından Vice City Remastered geliştirildiği duyruldu.

Red Dead Online Yanık At Cesetleriyle Doldu.

Gerçekçiliği ile dikkat çeken Red Dead Redemption 2'nin online modunda ilginç bir olay yaşandı. Gelişigüzel şekilde, şehirlerde yollarda yanık at cesetleri yığını beliriyor. Durumun bug sebebiyle olduğu düşünülse de Rockstar'dan henüz bir açıklama yok.

Far Cry New Dawn Alınır Mı?

Bir Far Cry hayranı olarak New Dawn adlı son çıkan ara oyununu, çıktığı gibi satın alıp inceleme kararı almıştım fakat oyuna bir türlü başlayamamıştım. Şimdi sizlere neden New Dawn oynanmalıdır ya da oynanmamalıdır biraz anlatayım.

GTA 6 Yapım Aşamasında

GTA 6 yolda mı? Ne zaman çıkacak? Bu sorulara Rockstar tarafından ağzını açan olmadı. Eski Rockstar çalışanı Red Dead Redemption 2 ekibinde de bulunan Bibin Michael'ın Artstation hesabında bir detay ilgimizi çekti.

Red Dead Online, Rekabetçi Balıkçılık Ve Yeni Showdown Mode’ları Haftaya iki Güncelleme İle Geliyor!

Red Dead Online'ın Vahşi Batısı haftaya daha da vahşileşiyor. Rockstar'ın kovboy betası yeni silahlar, yeni Showdown Modları ve rekabete dayalı balıkçılık ile haftayaki güncellemeyle beraber oyunculara sunulacak. Bütün bunlar 26 Şubat Salı günü Red Dead Online'ın bir sonraki güncellemesinin bir parçası olarak oyunculara açılacak.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER