Arşivler: ubisoft

Sanal Bir İnternet Kafe: GEFORCE NOW

Sanal Bir İnternet Kafe: GEFORCE NOW

Yeni bir oyun çıkmıştır. Harika grafikleri vardır. Oynamak istersiniz. Alırsınız. Yüklersiniz. Çalıştırırsınız. Ama bir de bakmışsınız ki, şu ana kadar sizi gayet iyi bir şekilde idare etmiş olan PC’niz, bu oyunda takılmaya başlıyor. Neyse der işinize bakarsınız. Üstünden aylar, yıllar geçer. Her oyunda oyun teknolojisinin bilgisayarınızı biraz daha geride bıraktığını, umursamadığını görürsünüz. Grafikleri düşürürsünüz. Bir umut FPS artar belki… Artmaz. Performans iyileştirmek için farklı yollara başvurursunuz. Hiçbiri fayda etmez. Korkulan olmuştur. Ya yeni bilgisayar gerekiyordur, ya da yeni bilgisayar parçaları.

Okumak İçin Tıklayın.


Devil May Cry 3 Special Edition İnceleme

Devil May Cry 3 Special Edition İnceleme

2005 yılında Capcom ve yayımcı Ubisoft firmaları tarafından geliştirilen ve yönetmeni Hideaki Itsuno olan oyun Dante’s Awakening’in ek özellikler koyulmuş halidir.Yani ikiz kardeş Vergil ve bloody palace denilen alıştırma yaptığımız seçenekler, Jester savaşı ,oyun hızını artıran modlar getirilmiştir. Vergil karakteri zaten apayrı bir şey ve en çok bu karakter ile oynadığım zamanlar daha keyif aldım.Dante biraz daha yavaş kaçıyor ona göre .Kendine has stil ve komboları mevcuttur.

Okumak İçin Tıklayın.


Far Cry 6 ’nın kötü adamı Giancarlo Esposito olacak

Far Cry 6 ’nın kötü adamı Giancarlo Esposito olacak

Ubisoft, yeni oyunlarını pazar günü gerçekleştirilecek olan UbiForward konferansında gösterileceğini onaylamıştı. Ne var ki Far Cry sızdırılınca mecburen Store’dan belli bir zaman geçtikten sonra kaldırıldı. Ayrıca,oyuna atıfta bulunularak twitter mesajında ise Anton memnun olmaz diye tweet paylaşıldı. Aynı zamanda Ubisoft Giancarlo Esposito’nun (Breaking Bad’den Gustavo Fring) Far Cry 6’nın yeni merkezi kötü adamı, Anton, olacağını doğruladı.

Okumak İçin Tıklayın.


Ubisoft’dan Fransa’ya Büyük Destek

Ubisoft’dan Fransa’ya Büyük Destek

Merhaba sevgili okur bugün sizler için iki tane güzel haberim var. Çoğumuzun bildiği üzere geçen günlerde Fransa’nın muhteşem mimarilerinden biri olan Notre Dame Katedrali’nde büyük ve üzücü bir yangın çıkmıştı. Dünya son bir kaç gündür bu güzel mimari eserin gördüğü hasar üzerine üzülmekteydi. Bu güzel haberlerden ikisi de bununla ilgili.

Okumak İçin Tıklayın.


Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.