ubisoft

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Geliyor!

Ubisoft'un en sevilen oyunlarından biri olan Prince of Persia: The Sands of Time için Remake geleceği sızdırıldı.

Sanal Bir İnternet Kafe: GEFORCE NOW

Yeni bir oyun çıkmıştır. Harika grafikleri vardır. Oynamak istersiniz. Alırsınız. Yüklersiniz. Çalıştırırsınız. Ama bir de bakmışsınız ki, şu ana kadar sizi gayet iyi bir şekilde idare etmiş olan PC’niz, bu oyunda takılmaya başlıyor. Neyse der işinize bakarsınız. Üstünden aylar, yıllar geçer. Her oyunda oyun teknolojisinin bilgisayarınızı biraz daha geride bıraktığını, umursamadığını görürsünüz. Grafikleri düşürürsünüz. Bir umut FPS artar belki… Artmaz. Performans iyileştirmek için farklı yollara başvurursunuz. Hiçbiri fayda etmez. Korkulan olmuştur. Ya yeni bilgisayar gerekiyordur, ya da yeni bilgisayar parçaları.

Devil May Cry 3 Special Edition İnceleme

2005 yılında Capcom ve yayımcı Ubisoft firmaları tarafından geliştirilen ve yönetmeni Hideaki Itsuno olan oyun Dante’s Awakening'in ek özellikler koyulmuş halidir.Yani ikiz kardeş Vergil ve bloody palace denilen alıştırma yaptığımız seçenekler, Jester savaşı ,oyun hızını artıran modlar getirilmiştir. Vergil karakteri zaten apayrı bir şey ve en çok bu karakter ile oynadığım zamanlar daha keyif aldım.Dante biraz daha yavaş kaçıyor ona göre .Kendine has stil ve komboları mevcuttur.

Far Cry 6 ’nın kötü adamı Giancarlo Esposito olacak

Ubisoft, yeni oyunlarını pazar günü gerçekleştirilecek olan UbiForward konferansında gösterileceğini onaylamıştı. Ne var ki Far Cry sızdırılınca mecburen Store’dan belli bir zaman geçtikten sonra kaldırıldı. Ayrıca,oyuna atıfta bulunularak twitter mesajında ise Anton memnun olmaz diye tweet paylaşıldı. Aynı zamanda Ubisoft Giancarlo Esposito'nun (Breaking Bad'den Gustavo Fring) Far Cry 6'nın yeni merkezi kötü adamı, Anton, olacağını doğruladı.

Ubisoft’un Far Cry 6 ‘sı Yanlışlıkla Sızdırıldı!

Far Cry 6 Hong Kong'da PlayStation Store'da yanlışlıkla satış listesine konuldu.

Watch Dogs Legion İle Ubisoft Gelecek Vaat Ediyor

GTA'nın, belki de en etkili rakibi olan Watch Dogs, Ubisoft E3 konferansında yeni oyunu Watch Dogs Legion'ı duyurdu.

İşte Ubisoft’un E3 2019’da Tanıtacağı O Oyunlar

E3 için heyecanlar arttı. 11 Haziran Salı ve 14 Haziran Cuma günleri arasında düzenlenecek toplam 3 gün sürecek E3 2019’a birçok firma gibi Ubisoft’ta katılıyor.

The Crew 2, Bu Hafta Sonu Uplay’de Ücretsiz

Ubisoft'un açık dünya yarış oyunu The Crew 2 yarından itibaren kısa bir süreliğine ücretsiz olacak. Ayrıca oyun, bu süre içerisinde satın almak isteyenlere %75 indirimle satılacak girecek.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER