Ewok, HyperX Heroes Ailesine Katılarak Profesyonel Seviye
Çevre Birimleri Ediniyor

Kingston Technology Company Inc.’ın oyun birimi HyperX, yeni marka elçisi olarak Fortnite yayıncısı ve oyuncusu olan 14 yaşındaki Soleil “Ewok” Wheeler ile anlaşma yaptığını duyurdu.

Bu yeni sponsorluk anlaşması ile birlikte Ewok artık yayın yaparken HyperX ’in oyuncu klavyelerini, oyuncu farelerini ve padlerini, SSD ‘lerini ve de bellek modüllerini kullanacak.

Fortnite ’daki yetenekleri ile tanınan kadın oyuncu, daha öncesinde Forbes 30Under30 gibi listelere girerek adından söz ettirmeyi başarmıştı. Ewok 2019 yılının En İyi Yayıncı kategorisinde Altın Joystick Ödülünü almıştır.

Yayıncı HyperX ’in yeni marka elçisi, yayıncısı ve kanaat önderi olmuş durumda. Ewok, yaptığı açıklamada “HyperX ’in ürünlerini kullanmayı ve topluluğa olan bağlılıklarını seviyorum ve bu ekibin bir üyesi olduğum için heyecanlıyım.” ifadelerinde bulundu. Yayıncı ayrıca açıklamasında “Genç bir kadın oyuncu olarak, başkalarına başarabileceklerinizin hiçbir sınırı olmadığını göstermenin önemli olduğunu düşünüyorum. Umarım çabalarım başkaları için de ilham kaynağı olacaktır.”

Ewok’un Fortnite yetenekleri, TimTheTatman ve Mizkif gibi ünlü Twitch yayıncılarının da dikkatini çekmeyi başarmıştı. Yayıncılar Ewok’a ev sahipliği yaparak popülaritesinin artmasına ve binlerce takipçi kazanmasında yardımcı olmuşlardır.

Ayrıca Ninja, Dr. Lupo ve TeamLiquid ’den Chap ile yayın yapan Ewok, hayır yardımı 20.000$ ile sonuçlanan Fortnite Ünlüler Pro-Am turnuvasında şarkıcı ve aktör Jordan Fisher ile yarışmıştı.

Yayıncı ayrıca Fortnite Summer Block Partisi ve Fortnite Dünya Kupası Pro-Am dahil olmak üzere de birçok etkinliğe katılmıştır.

Ewok, 2019 yılında sadece Mixer platformunda yayın yapmaya başladı. Böylelikle yayıncı 145.000 ’den fazla izleyiciye ve bir milyondan fazla toplam görüntülemeye ulaştı. Yayıncı aynı zamanda A3 Sanatçılar Ajansı tarafından da temsil edilmektedir.

Ewok, HyperX’in Misyonu ile Kusursuz Bir Şekilde Örtüşüyor

HyperX Pazarlama Müdürü Khoi Nguyen Ewok’un HyperX ailesine katılması ile ilgili bir açıklama yaptı. Khoi Nguyen yaptığı açıklamada, “HyperX olarak, Ewok’u HyperX kanaat önderleri, ünlüleri ve temsilcileri ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz.

Yayıncı böylece HyperX ’in uluslararası alanda tanınan yeteneklerin büyüyen kadrosuna katılmış oldu.

Ewok

İlginizi çekebilir: Pearl Abyss’den Battle Royale’e Yeni Bir Bakış Açısı: Shadow Arena

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz