HyperX, RGB aydınlatmalı, QuadcastTM ve Quadcast S ‘i içeren yeni USB ’li tak çalıştır mikrofonu SoloCast ile HyperX Mikrofon serisini genişletiyor.

Kingston Company Inc.’in oyun birimi olan HyperX, yayıncılar ve içerik üreticileri için geliştirdiği yeni HyperX SoloCast USB mikrofonunu duyurdu. SoloCast mikrofon, Tak-Çalıştır özelliğe sahip pratik kullanıma sahip bir cihaz. SoloCast Kardioit kutup düzeni ile yayıncılar, podcast yayıncıları, öğrenciler ve evden çalışanlar için ideal temiz ve kaliteli ses sunar.

SoloCast mikrofon, tak çalıştır özelliği ile kullanıcılarına pratik bir kullanım sunmaktadır. Solocast doğrudan mikrofon önündeki ses kaynaklarına daha duyarlı olan bir kardioit kutup düzeni kullanmakta. Bu sayede oyun içi sesli sohbet, yayın sesleri ve içerik üretirken yapılan kayıtlar bu mikrofon sayesinde daha mükemmel hale gelmekte.

SoloCast’in küçük boyutu ve ayarlanabilir farklı eğim konumlarına sahip döndürülebilir standı monitör altı gibi küçük veya dar yerlere mikrofonun sığmasını sağlar. SoloCast’in sahip olduğu dahili montaj adaptörü hem 3/8 “hem de 5/8” ölçülerine uygun olup, çoğu stand ve boom kolu ile uyumlu.

SoloCast mikrofon, HyperX mikrofon serisine, yakın zamanda piyasaya sürülen RGB aydınlatmalı QuadCast S mikrofon ile katılıyor. Her iki mikrofon da PC, PS4 ve Mac cihazlar ile uyumlu olup ve Streamlabs OBS, OBS Studio ve XSplit yayın platformlarında çalışmaktadır. SoloCast ayrıca Discord ve TeamSpeak sertifikasına da sahip.

HyperX SoloCast Özellikleri

Parça Numarası

HMIS1X-XX-BK/G

Genel Özellikler

Güç tüketimi: 5V/100mA (USB)

Çalışma akımı: 47mA

USB Teknolojisi: USB 2.0 (tam hız)

Örnekleme hızları: 48 kHz, 44.1 kHz, 32 kHz, 16 kHz, 8 kHz

Bit derinliği: 16 bit

Uyumluluk: Windows 7 ve üzeri, Mac OS, PS4

Kablo uzunluğu: 2 m

Ağırlık: Mikrofon: 261 g

Mikrofon standı: 125 g

USB kablo ile birlikte toplam ağırlık: 429,9 g

Mikrofon

Eleman: Elektret kondenser mikrofon

Yönelme düzeni: Kardioid

Frekans yanıtı: 20 Hz-20 kHz

Hassasiyet: -6 dBFS (1 kHz’de 1 V/Pa)

Gürültü (RMS): ≤-74 dBFS (A-ağırlıklı)

HyperX Hakkında

HyperX, oyuncular, bilgisayar üreticileri ve yetkili kullanıcılarına yüksek performanslı bileşenler sağlama amacı taşıyan dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticilerinden biri olan Kingston Technology Company, Inc.’in oyun bölümüdür. HyperX ’in amacı tüm oyuncular için yüksek hızlı bellek, katı hal sürücüleri, kulaklıklar, klavyeler, fareler, konsol oyuncuları için şarj aksesuarları, USB flash sürücüler ve fare altlıkları gibi oyun ürünlerini geliştirmek oldu.

HyperX’e Ulaşabileceğiniz Adresler:

Websitesi: hyperxgaming.com.tr

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonHyperXTR

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxTurkiye

Instagram: https://www.instagram.com/hyperxturkiye

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz