The Sims 4 Dream Home Decorator Ek Paketi Duyuruldu! EA Games’in ikonik oyunlarından The Sims serisinin son oyunu için yeni bir DLC eklenti paketinin yolda olduğu duyuruldu. Dream Home Decorator isimli pakette artık Simler dekoratör olarak çalışıp müşterilerinin hayallerindeki evleri gerçeğe dönüştürmek için çalışacaklar. Yeni ek paket oyuna yalnızca oyun içi etkileşim değişiklikleri değil, aynı zamanda birçok farklı dekorasyon eşyası da getiriyor.

the-sims-4-yeni-dream-home-decorator-paketini-duyurdu (1)

Hayaller Gerçeğe Dönüşecek

Geçtiğimiz hafta EA tarafından yapılan canlı yayında The Sims 4 dünyasına katılacak yeni ek paket açıklandı. Dream Home Decorator isimli yeni ek paket ile birlikte simler artık, dekoratörlük konusunda uzmanlaşıp, kariyer yapabilecek.  İlk kez canlı yayında gösterilen tanıtım videosu, dekoratör bir Sim’in ne gibi görevleri olduğunu ve bu paketle birlikte The Sims 4 dünyasına nelerin katılacağına dair ufak bir ışık tutuyor.

the-sims-4-yeni-dream-home-decorator-paketini-duyurdu (3)

Tanıtım videosundan anlaşıldığı üzere dekoratör olarak çalışan Simler bazen tek bir odanın yenilenmesi gibi daha kolay görevler üstlenirken, bazen de tüm evin baştan yapılması gibi büyük sorumlulukların altına girebilecek. Müşterileri ile etkileşime girerek nasıl bir ortam hayal ettiklerini öğrenmeye çalışıp, yakaladığı ipuçları ile onlara hayallerindeki evi sunmaya çalışacak. Sims serisinde her kariyer alanında olduğu gibi dekoratörlük yapan Simler de yaptıkları işler ve müşteri memnuniyetine göre kariyer basamaklarını tırmanabilecek.

the-sims-4-yeni-dream-home-decorator-paketini-duyurdu (2)

Peki Bu Yeni Ek Pakette Neler Mi Var?

Tüm dünyadaki The Sims fanları arasında büyük heyecan yaratan yeni DLC paketi, yeni oyun içi etkileşimlerin yanı sıra bir dizi yeni eşya ile birlikte gelecekmiş gibi görünüyor. Yayınlanan video ve fotoğraflar ile paketin yeni koltuklar, mutfak tezgahları, set üstü ocaklar, yeni raf sistemleri gibi birçok yeni eşyayı içerdiği açıklandı. Oyunun Sim yaratma (CAS) ekranında kullanılabilecek yenil eşyalar gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor. 1 Haziran’da çıkacağı duyurulan The Sims 4 Dream Home Decorator ek paketi ile The Sims 4 dünyası biraz daha genişleyecek. EA Games’in ikonik oyunu The Sims 4 ve ek paketleri ile ilgili daha fazla bilgiye EA Games’ın resmi sayfasından ulaşabilir, ek paketin tanıtım videosunu ise buradan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz