World Boss Karanda Artık Black Desert Mobile’da

World Boss Karanda Artık Black Desert Mobile’da

Pearl Abyss, bugün Black Desert Mobile’da yeni World Boss Karanda ’nın yanı sıra Node Wars düzenli sezonunun başladığını duyurdu. Maceracılar yeni güncellemelerle birlikte Black Desert Mobile’ın sunduğu derinlemesine savaş sistemlerinin tadını çıkarırken, karakterlerine level atlatabilirler.

Maceracılar için diğer oyuncularla takım oluşturarak yeni World Boss’una meydan okuma zamanı geldi! Yeni World Boss Karanda ’nın gelişi, maceracıların işbirlikçi savaş moduyla daha ölümcül bir düşmana karşı mücadele etmenin yanında, onu yenerek özel ödüller elde etme fırsatı sunuyor. Yalnızca Lv. 50 ve üzerindeki maceracılar, Karanda’nın ortaya çıktığı bölgede ona karşı meydan okuyabilirler

Node Wars, hazırlık sezonunun hemen ardından düzenli sezonuna resmi olarak başladı. Büyük ölçekli bir PvP modu olan Node Wars ile Guildler birbirlerine karşı savaşarak Node noktalarını fethedebilecekler. Node Wars’da galip gelen Guildler, büyük miktarda gümüş paranın kazanarak Node noktasını işgal edecekler. Düzenli sezon her hafta Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olacak.

Bunun yanı sıra, Sorceress sınıfı çok yakında Black Desert Mobile’a geliyor. Resmi web sitesi üzerinden anlık bildirimleri açan maceracılar, yeni sınıf güncellemeleri hakkında bilgi alabilecek ve aynı zamanda oyun içi eşyalar için bir kupon kazanabilecekler. Ayrıca Şubat ayının ilk haftasına kadar, maceracıların her gün oyuna giriş yaparak çeşitli ödüller elde edebildikleri.

Black Desert Hakkında


Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar kendilerini gerçekten temsil eden benzersiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPG’lerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oyunların üyelerini heyecanlandıracak. Daha fazla bilgi için Black Desert resmi internet sitesi tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pearl Abyss Hakkında
2010 yılında kurulan Pearl Abyss, PC, mobil ve konsol platformlarında oyunculara sunulan MMORPG oyunu Black Desert’in geliştiricisidir. Tüm oyunları kendi tescilli motoru ile tasarlanmış olup, oyunlar üst düzey grafikleriyle ün salmıştır. Pek çok çalışma ve projeler ile oyun endüstrisindeki lider geliştiriciler arasındaki konumunu korumak için 2020 ve ilerisi için büyüme çalışmalarını sürdürmektedir. Pearl Abyss hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet sitesi www.pearlabyss.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ve indirme linkleri

Itunes: https://apps.apple.com/us/app/black-desert-mobile/id1477186880

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pearlabyss.blackdesertm.gl&hl=tr

Oyuna Ait ekran görüntüleri

World Boss Karanda
Oyun Haberleri

İlginizi çekebilir: Game of Thrones: Winter is Coming Çıktı

Doğukan Çelik

Oyun Dünyası İle İlk Buluşmam Paraworld İle Başladı Daha Sonralarda Fifa 2007 Den Beri Fifa OynarımVe Oyun Dünyası İle Yaklaşık 11 Senelik Geçmişim Var Ve Bu Zamana Kadar Age Of Empires Gibi Çok Sayıda Strateji Oyunu Oynadım Ve Halen Daha Aktif Oyun Oynarım

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.