death stranding

Death Stranding PC İçin Çıkışını Yaptı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Death Stranding resmi olarak PC çıkışını yaptı. Oyunun sistem gereksinimleri ve fiyatı ise haberimizin devamında.

Death Stranding Öyle Bir Çıktı Ki!

Sony, Hideo Kojima şaheseri olan Death Stranding'in geçtiğimiz günlerde fragmanını yayınladı! ''A Hideo Kojima Game'' yazısıyla başlayan yeni bir oyunu daha görmek mutluluk verici.

Hideo Kojima Ölecek Mi?

Geçtiğimiz günlerde film festivalinde denk gelen Hideo Kojima ile Norman Reedus'un arasında geçen konuşmalar biz oyuncular açısından gayet eğlenceli geçti.

Death Stranding’den Oynanış Videosu Görmemiz Muhtemel

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Tribeca film festivali pek çok konuğu ağırladı. Birbirinden kaliteli filmlerin ve belgesellerin gösterildiği New York'un göbeğinde ki bu festival'de Hideo Kojima, Norman Reedus ve Guillermo Del Toro üçlüsü bir araya geldi. Gerçekleştirdikleri söyleşide Norman Reedus oyuncuların Death Stranding'i oynarken ağlayacağını iddia etti.

Death Stranding’i Deneyenler Oyunu Övmeye Devam Ediyor

Hideo Kojimanın kendi oyun stüdyosu olan Kojima Productions’da yapımına devam ettiği oyun Death Stranding merakla beklenirken, oyunu deneyen kişilerden gelen açıklamalar hem heyecan verici; hem de biraz düşündürücü bir hal almaya başladı. Oyunun trailerlarını izlediğimizde bir kafa karışıklığı yarattığı ve çok farklı bir yapım olarak görüldüğü su geçirmez bir gerçek.

Death Stranding Oyunundan Yeni Bir Marka Başvurusu

Death Stranding için, Hideo Kojima yeni bir marka başvurusu yapmış durumda. Kojima, Social Strand System adında multiplayer yapıyı işaret eden bir marka patent başvurusunda bulunmuş.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER