Sony, Hideo Kojima şaheseri olan Death Stranding ‘in geçtiğimiz günlerde fragmanını yayınladı! ”A Hideo Kojima Game” yazısıyla başlayan yeni bir oyunu daha görmek mutluluk verici. Kojima Productions‘ın bu yeni oyunundan detayları fragmanla beraber görmüş olduk. Oyunun çıkış tarihi ise 8 Kasım 2019 olarak belirlenmiş

Selamlar Gamelisher Okuyucuları!

Merakla beklenen oyun Death Stranding, şahane bir fragmanla beraber tekrardan gündeme geldi. Yayınlanan fragman büyük heyecan uyandırdı. Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Death Stranding Fragmanı

Oyunun detaylarına gelecek olursak; oynanış açısından, dövüş mekaniklerini, silah ve araç kullanımlarını, açık dünyayı görmüş olduk bu fragmanla. Gameplay kısmında yenilikçi oyunlara ve aksiyon oyunlarına yeni yön verecek bir yapısı olan oyunun hikayesi de ilginç.

Bir yandan ne olduğu belli olmayan fakat yağmurda ortaya çıkan BT’ler, diğer taraftan insanları amansızca katleden Homo Demens adlı terör örgütü ve bir de fragman sonunda ortaya çıkan gizemli asker takımına karşı vereceğimiz oyunda, insanlık bir nedenden dolayı yok olmanın eşiğine gelmiş gibi duruyor. Bu post apokaliptik dünyada Amerikan Başkanı bile yetki sahibi biri gibi durmuyorken yaşanacak olayları ve hikayeyi merakla bekliyor olacağız.

İlginizi çekebilir: Stadia ‘ya Gelecek Oyunlarla İlgili Bir Duyuru Yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz