playstation

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Geliyor!

Ubisoft'un en sevilen oyunlarından biri olan Prince of Persia: The Sands of Time için Remake geleceği sızdırıldı.

Ubisoft’un Far Cry 6 ‘sı Yanlışlıkla Sızdırıldı!

Far Cry 6 Hong Kong'da PlayStation Store'da yanlışlıkla satış listesine konuldu.

The Punisher : İnfazlar İntikam Bitene Kadar

Çok eski zamanlarda üniversite civarı mükemmel bir oyun gördüm. Üniversite arkadaşlarım oynarken onları zevk ile izliyordum. Çünkü oyun PlayStation 2’ye özeldi ve bilgisayar oyunu halen çıkmamıştı.

Ghost of Tsushima Temmuz 2020 Yılında Çıkacak

Sizlere beni fragmanı ile etkileyen bir oyundan bahsetmek istiyorum. "Ghost of Tsushima" oyunu. 2018 yılında şans eseri büyük bir ölçüde izledim ve bu oyunun gerçekten yeni nesil bir platform olduğuna inandım.

THE LAST OF US PART II BERBAT BİR OYUN MU?

The Last of Us 2’nin çıkışının ikinci gününden itibaren oyuncular tarafından topa tutuldu. Şu anda Metacritic’te kullanıcı puanı 3.5’lerde gezen oyun, önümüzdeki günlerde de çok konuşulacağa benziyor. Peki eleştirmenler ve oyuncular arasındaki bu fikir ayrılığı nereden kaynaklanıyor?

The Last Of Us 2 İçin 8 Önemli İpucu

Ellie’yi karşılaşacağı tehlikelerden korumak için ve “Aaa bu böyle yapılabiliyor muymuş ya” dememek için, spoiler vermeden bazı temel bilgilerin üzerinden geçeceğiz.

Death Stranding Öyle Bir Çıktı Ki!

Sony, Hideo Kojima şaheseri olan Death Stranding'in geçtiğimiz günlerde fragmanını yayınladı! ''A Hideo Kojima Game'' yazısıyla başlayan yeni bir oyunu daha görmek mutluluk verici.

PlayStation 5’in Fiyatı ve Özellikleri Ne Olacak?

Geçtiğimiz günlerde Wired dergisine konuşan PlayStation'ın mimarı Mark Cerny verdiği teknik detaylar haricinde ürünün fiyatı hakkında da konuştu. Yeni PlayStation'ın devrim niteliğinde sayılacak bir takım özelliklerine gözatalım hemen!

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER