ea

PC’de Yeni Bir Futbol Tecrübesine Hazır Ol!

101XP, EA ile yaptığı yayımcılık anlaşmasıyla  EA SPORTS™ FIFA Online 4’ü  bu sonbaharda Türkiye’ye getiriyor. EA SPORTS™ FIFA Online 4 Electronic Arts tarafından PC için geliştirilen oynaması ücretsiz bir çok oyunculu oyundur. Oyunseverler, Türkiye Süper...

Easter Egg: Oyunlarda Yer Alan Gizemler

Easter Egg, oyun yapımcılarının oyunların içine yerleştirdiği, bazıları geniş kapsamlı, bazıları ise daha küçük olan sürprizlerdir. Bugün ki yazımızda size hoşumuza giden bir kaç Easter Egg'den bahsedeceğiz.

Need For Speed Heat ‘in tüm detayları belli oldu

Birkaç gün önce çıkış videosu yayınlayan Need For Speed Heat, oynanış videosu için ise sitesine bir geri sayım koymuştu ve bu geri sayımda Gamescom 2019'a işaret ediyordu. Dün o tarih ve saat geldiğinde oyuna dair yeni detaylar ve oynanış videosu yayınlandı.

Need For Speed Heat, 5 Kasım’da Origin Access’te Çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı ile duyurulan Need For Speed oyunun yeni serisi olan Heat oyunun çıkış tarihi belli oldu. Heat tanıtımından birkaç hafta önce EA yetkililerinden gelen açıklamada serinin köklerine geri döneceği belirtilmişti. Oyun ile alakalı şimdilik Palm City'de geçeceğini ve bu sefer lootbox sistemini bünyesinde barındırmayacağını biliyoruz.

EA’den Müjde! Need For Speed Köklerine Geri Dönüyor

Başlığı okuyunca sizler ne kadar heyecanlandınız bilmem ancak bu ahber beni oldukça heyecanlandırdı. Oyunun Need For Speed Most Wanted serisinden sonra bir türlü başarı sağlayamaması bu kararda etkili olmuş gibi görünüyor. Son olarak 2017’de çıkan Payback’de Alıştığımız need for speed serilerinin çok dışında olan bir oyundu. Oyuncu kesimlerinin şikayetçi olması ve satışların düşmesinin ardından EA müjdeli haberleri verdi.

Bioware Anthem Yüzünden Kapanacak mı?

Geçtiğimiz hafta oyuncularla buluşan Anthem pek çok oyuncu tarafından memnuniyetsizlikle karşılanmıştı. Bu memnuniyetsizlik Anthem’in satışlarına da yansımış durumda. Beklenen satış rakamlarına ulaşamayan oyunun cezası, Bioware Stüdyosu’na kesilecek mi soruları, oyun medyasında yankılanmaya başladı bile.

Battlefield 5’in Yeni İçerikleri Netleşti

Battlefield 5’in Grand Operation’ı Battle Of Haunt 21 Şubat tarihi itibarıyla oyuncular ile buluştu. Oyuncuların merakla beklediği Grand Operation kalıcı bir şekilde Battlefield 5’e eklendi.

FIFA 19, Üst Düzey İkon Anları Kadrosunu Duyurdu

FIFA 19, İkonlar serisi ile gerçekten bizleri büyülemişti. Bilmeyenler için İkon serisi; FIFA 19'un Ultimate Team için hazırladığı özel bir kart serisi. Bu seride bizleri futbolun eski efsane isimleri karşılıyor. Örneğin; Diego Maradona, Socretes, Roberto Carlos, Pele vb...

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER