Battlefield 5’in Grand Operation’ı Battle Of Haunt 21 Şubat tarihi itibarıyla oyuncular ile buluştu. Oyuncuların merakla beklediği Grand Operation kalıcı bir şekilde Battlefield 5’e eklendi.

Battlefield 5’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi de, oyundaki 64 kişilik Rush modunun geri dönmesi oldu. Yeniden düzenlenen Panzerstorm haritasında savaşabilecek ve Arras bölgesinde çatışabileceksiniz. Grand Operation 2. Dünya Savaş’ında, Mihverlerin Belçika’daki Hannut şehrinden geçerek, Hollanda’ya yapılması planlanan “Yıldırım Harekatı”nın, Hannut Muharebesi’nde yaşanmış olan korkutucu izlerini barındırıyor.

32 oyunculu Rush‘ın, 7 Mart tarihinden itibaren kısa süreliğine, bağımsız mod olarak yayınlanacağı duyuruldu. Narvik, Devastation ve Twisted Steel bölgelerinde yerinizi alabileceksiniz. Fakat Rush oynayabileceğiniz tek yer Battle Of Hunnut.

Oyunun üçüncü gününde Arras’ta oynanan Rush’ta, klasik oyuncu sayısı 32 iken; bu sayıyı iki katına çıkararak 64’e yükseltiyor. Savunan takım, saldıran takımın yerleştirmeye çalıştığı bombaların yeniden doğma biletlerini bitirmeden patlamasına engel olmaya çalışıyor. Bunların yanı sıra Rush’a özel taktiksel oynanış ve çok sayıda asker olması ile birlikte, büyük çaplı bir savaş bizleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz