PS4 PRO

Red Dead Online Yanık At Cesetleriyle Doldu.

Gerçekçiliği ile dikkat çeken Red Dead Redemption 2'nin online modunda ilginç bir olay yaşandı. Gelişigüzel şekilde, şehirlerde yollarda yanık at cesetleri yığını beliriyor. Durumun bug sebebiyle olduğu düşünülse de Rockstar'dan henüz bir açıklama yok.

Hideo Kojima Ölecek Mi?

Geçtiğimiz günlerde film festivalinde denk gelen Hideo Kojima ile Norman Reedus'un arasında geçen konuşmalar biz oyuncular açısından gayet eğlenceli geçti.

MK11 NASIL BULDUM?

MK11 ön siparişe çıktıktan kısa bir süre sonra aldım. Tabi ki de beklentilerim inanılmaz yüksek çünkü önceki 9 ve X'te fazlasıyla MK mekaniği ve mantığında uzak oyunlar sunan firmanın bu sene çok büyük işler yapacağını düşünüyordum.

Far Cry New Dawn Alınır Mı?

Bir Far Cry hayranı olarak New Dawn adlı son çıkan ara oyununu, çıktığı gibi satın alıp inceleme kararı almıştım fakat oyuna bir türlü başlayamamıştım. Şimdi sizlere neden New Dawn oynanmalıdır ya da oynanmamalıdır biraz anlatayım.

PlayStation 5’in Fiyatı ve Özellikleri Ne Olacak?

Geçtiğimiz günlerde Wired dergisine konuşan PlayStation'ın mimarı Mark Cerny verdiği teknik detaylar haricinde ürünün fiyatı hakkında da konuştu. Yeni PlayStation'ın devrim niteliğinde sayılacak bir takım özelliklerine gözatalım hemen!

MK 11 Shao Kahn Oynanış Videosu Yayınlandı!

Bundan bir ay önce onu satın aldık "E peki ne zaman indirebileceğiz?" derken yeni oynanış videolarını da ufaktan gözlüyoruz. Bu sefer de Shao Kahn oynanış videosu yayınlandı. 23 Nisan'da erişime açılacak oyunda ilgimizi yeni dövüş mekanikleri çekiyor. Belli ki bu kadar cani karakterler bize "You're Next!" dedirtecek. İyi seyirler şimdiden!

Sekiro: Shadows Die Twice’ın Yeni Rekoru

Piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren ilk 10 gün içinde 2 Milyonluk satış gerçekleştirmeyi başaran Sekiro: Shadow Die Twice için yeni Speedrun rekoru geldi. Bu gün yeni bir rekor kaydedildi, oyunun bir önceki rekorunun sahibi olan Distortion2 isimli Twitch yayıncısı kendi rekorunu tekrar kırdı.

Days Gone hakkında bilmedikleriniz!

Playstation Türkiye'nin yayınladığı Days Gone Hakkında Bilmedikleriniz adlı videoyu bir gözatmanızı istedik. Malum oyun hakkında çok fazla bilgimiz yok. Elimizdeki en güçlü kaynak ise Playstation Türkiye'nin yayınladığı bu video. Siz videoyu izlerken ben de ilgimi çeken ufak detaylara gireyim.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER