inceleme

Assasin’s Creed Valhalla: Ön Bakış

Bu oyunda ana karakterimiz Eivor. Kendisi naif bir viking. Eivor'u ister kadın ister erkek olarak oynuyabilir ve bunu oyunun her anında değiştirebiliyoruz. Bu oynanışa hiç bir şey katmıyor tamamen pazarlama. Oyunun amacı klanımızı geliştirmek ve İngiltere'de bir hayat kurmak gibi. Bu yüzden haritaya dağılmış belli klanların sorunlarını çözüp kendimize katmaya çalışıyoruz. Bu görevlerde karakterler farklı olaylar görmek güzel olmuş fakat sonucunda hepsi intikam var sende gel yardım et olur mu? Olur moduna giriyor.

Penumbra : Overture Bir Serinin Öncesi

Her şey oyunun başında ki yağmurlu soğuk havada başlıyor gibiydi sanki. Penumbra. Yalnızlık, korku gerilimler. Her şey oyunun içerisinde saklıyı ve bir hazine nasıl bulunacaksa öyle bulunmayı bekliyor gibiydi. Nasıl oynamadım yıllar boyunca bu oyunu?

SECRET GOVERNMENT ARTIK ERKEN ERİŞİMDE!

Men of War serisinden de tanıdığımız 1C Entertainment'ın yayıncılığını üstlendiği Secret Government, erken erişim statüsünde Steam'de şu an 45 liradan satışa çıktı. Grand Strategy türündeki oyuna 17. yy'da başlıyoruz ve daha önceki üyeleri yakalanmış gizli bir topluluğu yeniden kurmaya çalışıyoruz.

Valorant Tüm Ajanlar ve Sahip oldukları Yetenekler

Beşerli iki takıma ayrılan oyunda toplam 11 tane ajan bulunmakla beraber her ajanın ultisi dahil kendine ait 5 farklı yeteneği de yer almaktadır fakat ulti kullanabilmek için ulti puanı toplamamız gerekmektedir. Oyun bize başlangıçta oyunun mantığını daha rahat kavrayabilmemiz açısından oynaması nispeten daha kolay 5 ajan veriyor. Sonrasında seviye ilerledikçe ücretsiz bir şekilde ajan açmaya devam edilebiliyorsunuz.

Türk Yapımcıdan Bol Ödüllü Oyun: Sync: Party Hard

Düşünün ki, bir yarı tanrısınız ve babanız evden gittiğinde, evde verdiğiniz parti sonrasında bir şekilde evrenin dokularını parçalamışsınız. Babanız gelmeden evrenin parçalarını birleştirmeniz gerek.

Derinlemesine İnceleme: Elder Scrolls Blades

Blades Bethesda Oyun Stüdyosunun geçen E3'de duyurduğu ve geçtiğimiz ay erken erişime sunduğu bir Elder Scrolls mobil oyunu...

Apex Legends’i Neden Sevdik?

Çıktığını gün PS4'üme indirip test etmiştim. Titanfall hayranı olarak Respawn Entertainment'ın neler yaptığını çok merak etmiştim. Şöyle bir gözattım ve gördüğüm ise inanılmaz görseller oldu. Oyunun PS4 Pro üzerinden test ettiğim için PS4 grafikleri hakkında bir fikrim yok. Karakter modellemeleri çizim tadında olsa da çok güzel detaylara sahip ve nedense aklıma Borderlands geldi. Sanırım birçok oyuncu da benim gibi düşünüyor.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER