uplay

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Geliyor!

Ubisoft'un en sevilen oyunlarından biri olan Prince of Persia: The Sands of Time için Remake geleceği sızdırıldı.

The Division Uplay Uygulamasında Bedava!

Geçen sene 2. oyunu çıkan Tom Clancy's The Division oyunu şu anda Uplay'de ücretsiz. 8 Eylül saat 11:00'a kadar ücretsiz bir şekilde alınabilecek olan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

The Crew 2, Bu Hafta Sonu Uplay’de Ücretsiz

Ubisoft'un açık dünya yarış oyunu The Crew 2 yarından itibaren kısa bir süreliğine ücretsiz olacak. Ayrıca oyun, bu süre içerisinde satın almak isteyenlere %75 indirimle satılacak girecek.

Far Cry New Dawn Alınır Mı?

Bir Far Cry hayranı olarak New Dawn adlı son çıkan ara oyununu, çıktığı gibi satın alıp inceleme kararı almıştım fakat oyuna bir türlü başlayamamıştım. Şimdi sizlere neden New Dawn oynanmalıdır ya da oynanmamalıdır biraz anlatayım.

Ubisoft’dan Fransa’ya Büyük Destek

Merhaba sevgili okur bugün sizler için iki tane güzel haberim var. Çoğumuzun bildiği üzere geçen günlerde Fransa’nın muhteşem mimarilerinden biri olan Notre Dame Katedrali’nde büyük ve üzücü bir yangın çıkmıştı. Dünya son bir kaç gündür bu güzel mimari eserin gördüğü hasar üzerine üzülmekteydi. Bu güzel haberlerden ikisi de bununla ilgili.

Ubisoft’tan, The Division 2’yi Ön Sipariş Verenlere Sürpriz

The Division 2, şüphesiz ki 2019'a damga vuran ve bir çok kullanıcının büyük bir hevesle beklediği bir oyun oldu. Ubisoft'un en önemli oyunlarından olan The Division 2'yi hala ön sipariş vermeyenler için firmanın güzel...

Far Cry Serisini Ne Kadar Seviyoruz?

Far Cry, yıl 2004’ü gösterdiğinde Nvidia’nın ne kadar iyi işler çıkardığını göstermek için Cevat Yerli ve kardeşleri tarafından geliştirilen bir demo olarak karşımıza çıktı ve çok sevildi. Hemen ardından, çıkan oyun, 4 ayda 730 bin satarak bir anda zirveye oturmuştu. Evet 730 bin…

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER