Supermassive Worlds 2020’ye Veda Etti

Supermassive Worlds 2020’ye Veda Etti

Temsilcimiz Supermassive Worlds 2020 grup aşamasına kalma maçında Unicorns Of Love’a 3-0 kaybederek turnuvaya veda etti.

Ön eleme gruplarına iyi başlayan Supermassive 2 galibiyet alarak bizleri oldukça mutlu etmişti. 2. gün performansıyla işini zora sokmasına rağmen eleme turuna kalan Supermasssive, eleme turunda ilk rakibi olan MAD Lions’ı 3-2 yenerek son tura yükselmişti. Son turda rakibi BDT ekibi Unicorns Of Love karşında varlık gösteremeyen temsilcimiz 3-0 gibi ağır bir skorla mağlup olarak turnuvaya veda etti.

1. Maç

İkinci ejder çevresinde yaptığımız takım savaşını kaybetmemizin sonuçları ağır oldu. Özellikle dağınık bir savaş yapmamız ve kombolarımızı doğru kullanmamız 5 kill vermemize sebep oldu. Altın farkının açılmasını kapatamadık ve maçı ağır bir şekilde kaybettik.

2. Maç

Draft ekranında UOL’un kassadin seçimini cezalandıracak tercihlere yönelmememiz başımıza büyük işler açtı. Maç başlangıcında Kakao’nun büyük bir baskı kurmasını bariz avantaja çeviremememiz ve Kassadin’e erken skorlar vermemiz sonun başlangıcı oldu. Açıkçası UOL’un küstahça oyununa ve seçimlerine cevap veremedik.

3. Maç

Drafta UOL’un orta koridoru Nomanz tarafından sürpriz Vayne tercihiyle birlikte yine out draft olduk. Maç içinde yaptığımız basit hatalar, kötü ve dağınık takım savaşlarıyla birlikte maç ellerimizden kayıp gitti. Maalesef önceki maçların moral bozukluğuyla birlikte bu maçta varlık göstermeye çalışsak da, maçı kaybederek seriye turnuvanın sonuna geldik.

Genel Değerlendirme:

  • Zeitnot’un son dansı olarak görülen turnuvanın bu şekilde sonlanması kötü gibi gözükmesine rağmen, takım olarak turnuva boyunca gösterilen performans bizleri oldukça gururlandırdı. Yine de doğru draft ve takım savaşlarıyla daha farklı sonuç elde edilebilirdi.
  • Özellikle rakip orta koridor Nomanz’e çözüm bulamamamız başımızı oldukça ağrıttı.
  • Turnuva boyunca kazandığımız günlerin ertesi günü performansımızın oldukça düşmesi “acaba rehavete mi kapılıyoruz?” sorusunu akıllara getirmiyor değil. Çünkü iki gün arasında dağlar kadar fark olması kabul edilebilir bir durum değil.

Tüm bunlara ve elenmemize rağmen, bizleri gururlandıracak sonuçlar alarak keyifli bir turnuva izlettiren Supermassive oyuncularına ve koçlarına teşekkür ediyoruz.

Dikkatinizi çekebilir: Netflix’in Oyun Belgeseli High Score İncelemesi

Bir yorum yap.

Tıkla ve yayına katıl.
Takip etmek için tıklayın.