steam

Neighbours Back From Hell Genel Bakış

Neighbours Back From Hell, çocukluğumuzun oyunlarından Neighbours From Hell 1&2 oyunlarının modern bilgisayarlara optimize edilip paket olarak satılan versiyonudur.

Rocket League 60 TL İndirim Kuponu Kazandırıyor!

Oyunu Epic Games Store’dan indiren herkese 23 Eylül’den 23 Ekim 2020 TSİ 18.00'e kadar geçerli olacak 60 TL değerinde Epic Kupon hediye edilecek. Bu kupon 79.99 TL üzeri seçili oyunlarda ve eklentilerde kullanılabilecek. Maalesef ön alımlar veya oyun eşyaları ya da oyun parası gibi diğer satın alımlarda kupon kullanılamayacak.

Crusader Kings 3: İnceleme ve Rehber

1 Eylül 2020'de Steam'de çıkan Crusader Kings 3, serinin sıkı oyuncuları ve yeni oyuncularla beraber büyük sükse yaptı. CK2'den sonra basitleşen arayüzü ve oynanışla beraber kompleksliğini kaybetmeyen CK3 hem hardcore oyuncuları hem de yeni başlayanları tatmin etmeyi başarıyor. Ben de CK2'ye başlamış ama oyunun derinliğinde kaybolup bırakmak zorunda kalmıştım. Öğrenme eğrisini tırmanmak çok zordu, sürekli gelişen olayları takip edip adapte olmak da öyle. Ama nasıl olduysa, CK3'te de aynı zorluğu görmeme rağmen, oyuna tutunabildim ve öğrenmeye başladım. Paradox bu sefer gerçekten turnayı gözünden vurmuş.

Dirt 5 Rally Oyunu Bir Kez Daha Ertelendi

Daha öncesinde ertelendiği haberini yaptığımız Dirt 5, tekrardan ertelendi.

Sanal Bir İnternet Kafe: GEFORCE NOW

Yeni bir oyun çıkmıştır. Harika grafikleri vardır. Oynamak istersiniz. Alırsınız. Yüklersiniz. Çalıştırırsınız. Ama bir de bakmışsınız ki, şu ana kadar sizi gayet iyi bir şekilde idare etmiş olan PC’niz, bu oyunda takılmaya başlıyor. Neyse der işinize bakarsınız. Üstünden aylar, yıllar geçer. Her oyunda oyun teknolojisinin bilgisayarınızı biraz daha geride bıraktığını, umursamadığını görürsünüz. Grafikleri düşürürsünüz. Bir umut FPS artar belki… Artmaz. Performans iyileştirmek için farklı yollara başvurursunuz. Hiçbiri fayda etmez. Korkulan olmuştur. Ya yeni bilgisayar gerekiyordur, ya da yeni bilgisayar parçaları.

Dirt 5 ‘in Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi!

Codemasters tarafından geliştirilip yayınlanan Dirt serisinin 5. oyunu tekrardan ertelendi. Çıkış tarihi 5 Ekim olarak belirlenen Dirt 5, önce 9 Ekim'e, daha sonra ise 16 Ekim 2020 tarihine ertelendiği açıklandı.

F1 2018 Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!

En iyi yarış oyunu serilerinden biri olarak gösterilen F1 serisinin, F1 2018 oyunu Humble Bundle'da tamamen ücretsiz oldu.

KAPSAMLI BİR SATISFACTORY REHBERİ

Yüzbinlerce kopya satıp piyasayı kasıp kavuran Satisfactory'yi yeni güncelleme gelene kadar sizin için bitirdim. Emin olun bu oyun hiç de kolay bir oyun değil. Elinizden tutmuyor, nasıl ilerlemeniz gerektiğini söylemiyor. Bu yüzden oyunun ilk saatlerini sürekli yaptığınız şeyleri bozup yeniden yapmakla geçirebiliyorsunuz. İşte tam bu yüzden, başlangıçta size ivme verecek bir tips&tricks listesi hazırladım. Not almak isteyebilirsiniz.

SON HABERLER

POPÜLER KATEGORİLER