Epic Games’in yaptığı duyuruya göre Rocket League 23 Eylül itibariyle Epic Games Store’dan ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunun PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’den Epic Games Store’da oynaması ücretsiz olacak.

Epic Games

Rocket League ‘i Epic Games Store’dan indiren herkese 23 Eylül’den 23 Ekim 2020 TSİ 18.00’e kadar geçerli olacak 60 TL değerinde Epic Kupon hediye edilecek. Bu kupon 79.99 TL üzeri seçili oyunlarda ve eklentilerde kullanılabilecek.  Maalesef ön alımlar veya oyun eşyaları ya da oyun parası gibi diğer satın alımlarda kupon kullanılamayacak.

oyunun hesabını, Epic Games Hesabı’na bağlayarak platformlar arası ilerleme, paylaşımlı envantere ve oyuncular arası takasa erişilebilecek. Hesabını bağlayan herkese Chopper EG Tekerlek  verilecek. Ayrıca Epic Games’te etkinleştirilmiş hesaba giriş yapan herkese Sun Ray Roket Desteği ve Hot Rocks İzi’ne ücretsiz sahip olacak.

Rocket League, PC için Steam platformundan kalkacak ama Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunun Steam’den kalkmasına rağmen oyuncular Steam üzerinden oynamaya devam edebilecek.

Hem ücretsiz oyunu hem de 60 TL’lik kuponu kaçırmayın.

İlginizi çekebilir: Netflix’in Oyun Belgeseli High Score İncelemesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz